STARÁ, KŘIŽÍKOVÁ

SYLFIDY

NEDĚLE / 12.7./ 17:00
Výstaviště Praha
Sylfidy

Sylfidy

Jeviště divadla ovládly tajemné víly Sylfidy. Na světových scénách se prohánějí už od roku 1832, byla jen otázka času, kdy dorazí sem a kolik jich bude. 
 
Představení jedinečně kloubí techniku klasického baletu s párovou akrobacií a groteskou. Díky své výjimečnosti měli jeho první část možnost spatřit diváci na festivalech jako jsou Letní Letná, Fun Fatale, Za dveřmi, Luhovaný Vincent, Zlatá Praha, dále také v zahraničí, například v Berlíně či v Petrohradu. Nyní se však Sylfidy vrací k baletní tyči do studia, aby prohloubily své dovednosti a urovnaly své vztahy plné konkurence. Možná jim právě vy můžete pomoci prorazit na prkna, co znamenají svět.
 
Koncept, interpretace: Eva Stará, Karolína Křížková
Hudba: David Lomič
Délka představení: 25 minut
 
Představení je vhodné pro děti od 5 let.
Holektiv

Holektiv

Holektiv, fungující od roku 2016 ve složení – Karolína Křížková, Eva Stará, Andrea Vykysalá. Úzce spolupracují s mnoha dalšími výraznými osobnostmi pohybujícími se na kulturní scéně. Uměleckou různorodost nereprezentují pouze další přizvaní umělci a spolupracující soubory, ale také kontinuální potřeba konfrontovat tanec s dalšími uměleckými žánry a obory, jakými jsou nový cirkus, hudba, film, literatura ad.

WEB