V.O.S.A. THEATRE

NÁVŠTĚVNÍCI 

NEDĚLE / 12.7. / 21:30
start: Mariánské náměstí
Návštěvníci

Návštěvníci

Z hloubi oceánu se vydali objevovat svět...

Unikátní divadelní instalace, která propojuje svět divadelního a výtvarného umění s moderními technologiemi. 6,5 km optických vláken a 3500 adresovatelných LED světel oživí a probudí obyvatele podmořského světa k výpravám za poznáním světa našeho. Podmanivá hudba z hlubin oceánu a řeč jeho tvorů dokreslují neopakovatelnou atmosféru tohoto setkání různých živočišných druhů. Otázkou zůstává, kdo je návštěvníkem a kdo je vetřelcem. Nepůsobíme my, lidská rasa, nekonečné škody na životním prostředí tvorů, které třeba vůbec neznáme?

 Délka představení: 55 minut

V.O.S.A. THEATRE

V.O.S.A. THEATRE

V.O.S.A. Theatre vzniklo v roce 2010 u příležitosti reprezentace České republiky na Světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji. Skupina akrobatů a performerů vytvořila představení Vysoké snění, průvodové představení s prvky nového cirkusu a živé hudby. Od té doby skupina vystupovala na českých i zahraničních divadelních festivalech, přehlídkách a dalších akcích.

V červenci 2013 mělo premiéru na festivalu Za dveřmi představení ONI. Osm akrobatů, dva muzikanti a pět metrů vysoké kolo vypráví příběhy staré jako lidstvo samo. Následovalo představení Toulky, v hlavní roli s šestimetrovými kyvadly a vystoupení Létající balón, který se úspěšně představil na EXPO 2016 v turecké Antalyi.

WEB