V.O.S.A. THEATRE

EXP(O)EDICE

PONDĚLÍ / 13.7. / 21:00 
Výstaviště Praha
EXP(O)EDICE

EXP(O)EDICE

Divadelní expedice za cestami souboru do všech koutů světa, speciální vzpomínka na světové výstavy EXPO na půdorysu legendárního Belgického pavilónu. EXPO minuty ze Šanghaje, Milána i Dubaje, která snad příští rok bude. Za doprovodu živé hudby si můžete prohlédnout oživenou EXPOZICI našich divadelních divnostrojů a možná se i projet na lvu.

V.O.S.A. THEATRE

V.O.S.A. THEATRE

V.O.S.A. Theatre vzniklo v roce 2010 u příležitosti reprezentace České republiky na Světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji. Skupina akrobatů a performerů vytvořila představení Vysoké snění, průvodové představení s prvky nového cirkusu a živé hudby. Od té doby skupina vystupovala na českých i zahraničních divadelních festivalech, přehlídkách a dalších akcích.

V červenci 2013 mělo premiéru na festivalu Za dveřmi představení ONI. Osm akrobatů, dva muzikanti a pět metrů vysoké kolo vypráví příběhy staré jako lidstvo samo. Následovalo představení Toulky, v hlavní roli s šestimetrovými kyvadly a vystoupení Létající balón, který se úspěšně představil na EXPO 2016 v turecké Antalyi.

WEB