BLACKOUT PARADOX/cz

SHAMANIAC

PONDĚLÍ / 15.7. / 21:30
Výstaviště Praha v Holešovicích
Shamaniac

Shamaniac

„Kdo se dívá ‚ven‘, ten sní; kdo se dívá ‚dovnitř‘, ten se probouzí.“
Carl Gustav Jung

Blackout paradox vás zve za hranice lidského světa tak, jak jej znáte. Skrze tanec, snění, vášeň i boj se vydává duše šamana za sebepoznáním a zažívá osobní zkušenost mimo tuto realitu. Tanečně akrobatická fireshow volně inspirovaná šamanismem a mystikou. Originální výpravné kostýmy, masky a netradiční ohňové rekvizity v kombinaci s propracovanými choreografiemi vám přinesou jedinečný vizuální zážitek.

Koncept: Michael Bartizal a Michaela Hradecká
Režie: Michaela Hradecká
Scéna a kostýmy: Michael Bartizal
Choreografie: kolektiv
Obsazení: Michael Bartizal, Michaela Hradecká, Viktor Artner, Jiří Badal, Aurora Apetaurová, Petr Novák, Richard Vit, Jan Lacina, Timur Aiderbekov, Sofiya Pekaryk Light design: Jiří Šmirk
 
Délka představení: 30 minut
Blackout paradox

Blackout paradox

MICHAEL Přední jméno české scény. Organizátor, tvůrce mnoha úspěšných projektů, choreograf, učitel a ohnivý tanečník. Ohnivým tancem se zabývá od roku 2006. Zrealizoval desítky ohnivých produkcí na přání nejrůznějších firem, divadel, státníků i filmových studií. Jeho vystoupení byla k vidění např. na Trance Fusion, VMAI (Video Music Awards India) a dalších akcích. Pořádá i workshopy, kde předává své mnohaleté zkušenosti.

MICHAELA Absolvetka Vyšší odborné školy herecké a HAMU - katedra pantomimy - pod vedením Borise Hybnera. Spolupracuje s mnoha divadelními spolky, účinkuje v reklamách a v epizodních rolích televizních seriálů a filmů. Specializuje se na pohybové divadlo, chůdařské umění, tanec, hraní v plenéru a samozřejmě i na práci s ohněm a světlem.

WEB