STUDIO UNDERGROUND

STOPPERS

STŘEDA / 15.7. / 19:00 
Výstaviště Praha
STOPPERS

STOPPERS

Skupinka klaunů přijíždí. Klauni na ulici, mezi vámi. STOPPERS můžete potkat na dálnici, na cestě z práce, na parkovištích, amfiteátrech, benzínových pumpách. Unikátní skupinka klaunů vyráží svým auťákem z karantény za lidmi, co se chtějí smát a hrát si. Odreagovat se od starostí, ošklivých myšlenek a strachu. Pojďte se s námi na chvilku bavit. Zažít, co jste ještě nezažili. Na ulici, s vámi, s bezpečnostními opatřeními. S interaktivním programem. Akrobatickým umem a hlavně srandy.

Tvůrčí tým: David Bosh, Ondřej Kolín, Vojtěch Šárský, Andrej Lyga, Tomáš Kubat
Produkce: Júlia Pecková
STUDIO UNDERGROUND

STUDIO UNDERGROUND

Nově vzniklý umělecký prostor, jehož cílem je realizovat projekty s aktivními začínajícími profesionálními umělci. Naše aktivity:  LABORATORNÍ UMĚLECKÁ ČINNOST Nabízíme prostor a příležitost k tvorbě, k prezentaci a k soustředné práci profesionálním a začínajícím umělcům.

 SDRUŽOVÁNÍ UMĚLCŮ A PERFORMERŮ Sdružujeme všechny, kteří chtějí tvořit své umělecké počiny a mají zájem patřit ke skupině mladých tvůrců a hledat vlastní uměleckou cestu v divadelním světě.

 HLEDÁNÍ NOVÝCH FOREM DIVADLA Organizace kreativních workshopů založených na propojování divadelních a uměleckých forem.

 REALIZACE OUTDOOR PŘEDSTAVĚNÍ 8TOP, MyUm, D.B. SHOW (informace na web. studia)

INICIÁTOŘI VZNIKU STUDIO UNDERGROUND:

David Bosh - herec, režisér – absolvent Ateliéru činoherního herectví na JAMU, Brno - Vicemistr taneční ligy ČSTS, Trikrát mistr světa latino show IDO - člen improvizační skupiny ImPéčko, Cirkus trochu Jinak, Czech cabaret show,...

Júlia Pecková produkce –absolventka Katedry divadelných štúdií VŠMU (SK) a Ateliéru Divadelní produkce JAMU, Brno - v současnosti studentka na Katedře produkce DAMU, Praha - PR&Marketing Tanec Praha (CZ), dramaturgie a produkce Bábkové divadlo na Rázcestí (SK)