BÄNGDITOS THEATER/de 

JOHNNY´S STUNTSHOW

ÚTERÝ / 16.7. / 21:15
Výstaviště Praha  
 
Představení uvedeme za podpory Česko-německého fondu budoucnosti v rámci projektu Plzeň, Praha, Hamburg a zpět.
Johnnyho kaskadérská show

Johnnyho kaskadérská show

Živě z Las Vegas - a jenom dnes večer! Hořřříící kola, bláznivá akce!

Když jsou ve městě Johnny a Ronny, můžete očekávat ty nejnebezpečnější kaskadérské kousky, jaké jste kdy viděli. Tento odvážný kaskadérský tým překoná všechny vytvořené kaskadérské rekordy - alespoň to předstírají ……

Po pečlivé přípravě, autogramiádě, mnoha polibcích, Johnnyho a Ronnyho pečlivé rozcvičce, se tito dva komičtí hrdinové připravují na svůj skvělý kaskadérský kousek: proskočení hořícím kruhem. Tváří v tvář nebezpečí jejich oči planou odvahou……. Odváží se…..?

Jedno auto, dva herci a až tisíc diváků. Kdykoliv a kdekoliv po celém světě a samozřejmě - jednoho dne - také v Las Vegas!

Délka představení: 40 minut

Divadlo Bängditos

Divadlo Bängditos

BÄNG je prvotní podnět, který vyústil ve zrození Divadla Bängditos v roce 2005.

BÄNG je výrazem přístupu k životu, který kombinuje svědomitou práci, svobodu tvorby a potěšení ze hry. BÄNG je Divadlo Bängditos.

BÄNG znamená moment, kdy jsme se my - Heike Gronholz, Olivier Capelier, Tom Lanzki a Nailor Holmsten - rozhodli založit vlastní divadlo na základě představení “Ente gut - Alles gut” a “Strážný anděl”, mnoha let zkušeností s jinými divadelními projekty a našeho nadšení pro představení pod širým nebem.

Od té doby jsme hráli téměř v celé Evropě a také v Kanadě a Jižní Koreji. Urazili jsme tisíce kilometrů s našimi vozidly i bez nich, s tunami materiálů, vždy obdařeni energií a další výbavou, které se nám dostalo od našich diváků.

Milujeme kreslení velkoplošných obrazů v ulicích, rádi vytváŕíme senzační ohňové efekty, abychom provokovali, udivovali a rozesmávali diváky. Je velká zábava naplňovat otevřený prostor ohlušujícím tichem, nervydrásajícími výbuchy, dusivým kouřem, vášnivým zpěvem, tajuplnou uzavřeností, pohledy vzhůru nohama, mystickými momenty, charismatickými anekdotami, nadšeným hraním, akrobatickou lehkostí, hlučnou hrubostí, chaotickou anarchií, nespoutanou konfrontací, dojemnými okamžiky, směšnými situacemi.

WEB