SQUADRA SUA /cz

BOMBEROS 

ÚTERÝ / 17.7. / 18:00 
Výstaviště Praha Holešovice
Bomberos

Bomberos

Hoří, POPLACH! Dobrovolní hasiči slavi 120. výročí.  Rodinná pouliční komedie o hasičích a jejich práci. 

Hrají: Robert Janč, Roman Horák, Lukáš Houdek

SQUADRA SUA

SQUADRA SUA

Squadra Sua se od založení v roce 2003 (R.Horák / R. Janč) věnovala krátkým komediálním a autorským výstupům na festivalech v ČR a v zahraničí, které vznikali pro legendární pražský Festiválek jsem spokojenej aneb...v tomto duchu pokračuje Squadra Sua s vytvářením tzv. "MINIATUR" - skeče anebo představení- které jsou koncipovány přímo na dané téma.

Jako plnohodnotný divadelní soubor se Squadra Sua etabloval již jako trio (L. Houdek) v roce 2012 pouličním klaunským představením "SOLDATES", dále rodinnou grosteskou o hasičích "BOMBEROS"a v roce 2015 dovršila svou hrdinskou trilogii představením „HANDICOPS“ ve spolupráci s plaácem Akropolis a s Aitorem Basauri ( Spymonkey physical comedy / UK ).

Squadra Sua má za dva roky svého působení na kontě několik desítek vystoupení na nejrůznějších místech v ČR a v zahraničí (Letní Letná, Cirk-UFF, Za Dveřmi, Živá ulice,  Sztuka Ulici (PL), SK a Německo...)

Kromě tvorby představení se věnuje Squadra Sua také pedagogické činnosti a jejich členové vedou dílny s tématikou Clownerie a fyzického divadla v ČR a zahraničí.